oselik

Otázka k zamyšlení!

Kdyby po nějaké válce ,epidemii,katas­trofě , třeba přežilo jen pár tisíc lidí v malých skupinách po celém světě a byly stovky kilometrů o dsbe (např, 1 skupina 10 lidí)

Myslíte , že by se něco z lidské technoligoie zachovalo(elek­tronika,zdravot­nictví,zeměděl­ství,znalosti)

Nejlepší odpověď
ten který je

Na něco podobného odpověděl Albert Einstein – Nevím jakými všemi dostupnými moderními prostředky by se vedla 3.světová válka,ale vím že 4.světová válka by se vedla s klacky a kameny.

Další odpovědi
annas

To jsou hypotetické otázky. Zbraně hromadného ničení by způsobily katastrofu. Některé země zbraně vyrábějí, jiné žijí v bídě. Myslím si, že další válka by znamenalo globální apokalypsu. Stejně tak jako kdysi na mor, tak by i vlivem rozsáhlé epidemie přišlo o život mnoho a mnoho lidí. Přírodní katastrofy z nedávné doby – co všechno způsobily?

led

technológia by mala šancu sa zachovať, ale horšie by to bolo s vedomím jej použitia. Najväčšiu šancu na záchranu by mali ľudia v riedko osídlených oblastiach so schopnosťou „prírodného“ prežitia bez modernej technológie

anonym

To je téma milionkrát probrané,ze všech možných a nemožných stran a scénářů.
Co by bylo,kdyby.
Až ta facka přiletí,pokud přiletí,tak by za pár mizerných pár tisíc let nezůstalo po lidech,pánů přírody, nic.Možná pyramidy a vlajka na Měsíci.
A když se Něco stane,nejspíš To přijde ze směru,který nikdo nečekal.
Když byl ještě SSSR,byla jad. válka na spadnutí,šlo doslova o sekundy,čekalo se na jen na potvrzení rozkazu,rakety v podstatě startovaly,už běžel zážeh,první fáze odpalu.
A to proto,že ruský systém mylně vyhodnotil silný záblesk,odraz Slunce od ledovce,byl v tom ještě zamotaný Měsíc,jak,to už jsem zapomněl.TOHLE,ta­kovou shodu okolností NIKDO,žádný scénář neuvažoval.