dáma z ČR

Otázka k emailu, jde znovu onznačit postu jako nepřečtenou??

Jde nějak udělat to, že když jsem si přečetla doporučenou zprávu na emailu(seznam),tak aby to bylo opět začerněné(zkrát­ka,aby nebylo znát,že jsem to četla)
Omlouvám se za nesrozumitelnos­t,líp to popsat nedokážu.

Nejlepší odpověď
anonym

Otevřeš Doručenou poštu, danou zprávu označíš (zatrhneš ´okénko´) a z menu nad seznamem zpráv vybereš Označit – Nepřečtený.
To je vše.
😉
Ale – pokud odesilatel požadoval Oznámení o doručení, už ví, že´s zprávu četla, to odvolat nelze.
Doplňuji:
zzzzz: Všechno nééé…
😉

Další odpovědi
zzzzz

To nejde.
Doplňuji:
Mowla ono to vážně jde, teď jsem to zkoušela, ty víš fakt všechno. 🙂

zzzzz

ale palečky si mi dnes už zase vyčerpal, tak ti ho dát nemůžu 🙂

anonym

Co se dá dělat??
😉

zzzzz

dám ti ho zítra, a určo zas všech 5 🙂