Kyta

Je muž ve věku 55 let už neatraktivní? A ženy po čtyřicítce? Proč?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
chachar1922

Muž 55

Divná anketa.
Proč by nebyl chlap po 55 letech atraktivní? Některý není a některý je. Tak to je i u žen. Záleží jak kdo o sebe dbá a stará se o vzhled a jak mu krása dopřála. Každý jsme nějaký.

Další odpovědi
anonym

žena:Po čtyřícícce

Žena po čtyřicítce je nejen atraktivní, ale i sexuálně náruživá.To jen mládí mužové si myslí něco jinēho.
Blbě položená anketa.

JájsemRaibek

žena:Po čtyřícícce

A na tuto nesmyslnou anketu mám odpovědět jak?

UltraFan

Muž 55

Vůbec nevím proč jsem kliknul na Muže … nechápu otázku 🙂

Lamalam

žena:Po čtyřícícce

Nesmyslná anketa.

Klaproth

Muž 55

Hodně debilní anketa.

žena:Po čtyřícícce

terry

Co to je za blbost?
Ptáš se mužů nebo žen?
Proč by neměl / a být atraktivní?
Určitě ne pro protějšek ve věku 20 let. Tedy většinou.
Každý je atraktivní pro někoho.
Jak říká má teta, na každý hrnec se najde poklička.

mosoj

Bohužel neznám žádnou čtyřicícku, znám ale chrismatické ženy padesátky i šedesátky. Jedna vydá za 10 dvacítek.
Jinak anketa je velmi špatně koncipována. V podstatě nesmysl.