Arte

Otázka je matematická (pravděpodobnost)

Zhruba každý kolikátý člověk se správně trefí do všech 3 výsledků fotbalového zápasu, např. Slavia – Sparta 3:1, Chelsea – Hull 2:2, M. united. – Barcelona 4:3. Potřebuju to pouze přibližně. Děkuji

Nejlepší odpověď
Retko

Za prve matematika nepocita s hrubymi a pribliznymi hodnotami.

Za druhe chybi ti tam rozmezi v jakem lidi sazi… Proto z danych hodnot to nevypocitas. Chapes ne? Asi nikdo nebude sazet Slavia – Sparta 1000:1. Ale z matematickeho hlediska se to bere v uvahu. Cili musis dat rozmezi. Vypocitat celkovy pocet moznosti, ktere mohou vzniknout. A to ve vsech trech zapasech. A pak se neco deli necim. To se mi ve dve rano moc vspominat nechce. Kazdopadne sance je dost mala. A to za nulou a carkou je nekolik dalsich nul..

A jake z toho plyne ponauceni – Sazeni je k nicemu. Tim vzdy prohrajes.