Avatar uživatele
led

Otázka alebo chat?

V českých i slovenských odpovediach je možné občas naraziť na osobné otázky konkrétnym uživateľom. V odpovědích.cz admin automaticky takúto otázku uzamkne.
Myslíte, že robí správne?
Alebo, môžu byť takéto osobné otázky verejné a tým aj prístupné ostatným pre ich odpovede?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, rynek878, anonym před 4914 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Já přiznávám, že jsem si uzavření otázky nevšimla. Ale pokud by mně někdo dobře poradil a potřebuji vědět víc, tak nevidím žádný problém obrátit se s dotazem na konkrétního uživatele.

Horší je, když dtoyčný není přítomný, já odpověď potřebuji rychle, tak bych vložila nějakou poznámku, aby mohl reagovat někdo další.

Samozřejmě že vylučuji příliš osobní otázky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Kdyz prece nekdo smeruje otazku konkretnimu uzivateli,tak asi proto,ze tazatel predpoklada,ze dotazovany bude problemu rozumet,kdyz treba poradil v urcitem oboru.Co ale v pripade,ze tazany neni pritomen nebo v dosahu,tak by na stejny problem mohl odpovedet i jiny uzivatel,ktery vi,coz v pripade uzamcene otazky nelze,to pak muze jedine do diskuze,kde nema jistotu,ze si prispevku nekdo vsimne,jako se obcas stane.
Takze si myslim,ze by tyto konkretnimu uzivateli smerovane otazky mohly byt i pro ostatni pristupne.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

je to škoda že admín tyto otázky uzamyká,když vím že přímo dotyčná osoba zná nebo mi poradí nejlíp a nemůžu jí oslovit

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek