Avatar uživatele
anonym

Otázka a výzva pro přátele z Moravy (nejpravděpodob­něji) ale nevylučuji ani ostatní občany !

Toto je moje poslední otázka ,končím tady,tak mi udělejte někdo radost ! Před mnoha lety jsem zaslechla v seriálu „Holky z městečka“ písničku,která mě velmi zaujala,ale pamatuji si jen melodii a první sloku.Na Youtube a nikde jinde se mi nepodařilo jí najít.Mnoho přátel jsem se ptala a nic…Nezná jí někdo: Co se mě na mojí ženě líbí,boty si propila,bosa chodí.Sukňu má v hospodě zastavenou,aj bože,aj bože,zle je se mnou,zle je se mnou! Všem vám děkuji,bylo to vskutku zajímavé :Dagmar P.S. babikamamika@seznam.cz

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? iceT, johana 56, anonym, anonym, anonym před 4335 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

Vlk si Vás ani nestačil očmuchat a již odcházíte. … Nevzdávala bych se tak snadno. Někdy je spousta věcí jinak než bychom chtěli, ale pořád je spousta důvodů zatnout zuby a jít dál.

Doplňuji:
http://pesnic­ky.orava.sk/com­ponent/mjoosic/son­g/6575-hojdana-hojdana.html

Upravil/a: anonym

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Bohemico, poslední dva měsíce se tu pořád někdo loučí a někdo končí. Rozmysli si to pořádně. Blamovat se tím, že Tě to za pár dnů začne mrzet a že Ti začneme chybět, to nebude nejlepší řešení. A tak to já doufám zcela neskromě, že Ti i chybět budu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Právě proto jsem to „loučení“ tak zaobalila do textu.Spúrávně píše Očko,že se tu poslední dva měsíce stále někdo loučí atd. Já jsem tady něco přes tři měsíce a bohužel jsem ty „lepší“ časy nezažila,ale i tak to bylo docela fajn.Brala jsem to jako hru,více-méně mezi námi.A to asi není ten správný původní účel tohoto webu.A posledními událostmi jsem fakt znechucená.Moje babička říkávala,že čím víc se s h…m mažeš,tím víc smrdí.Nemá cenu to rozpitvávat.

před 4335 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Chybět mi budete všichni,někteří víc,ale asi to přežiju.

před 4335 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek