Otázka a výzva pro přátele z Moravy (nejpravděpodob­něji) ale nevylučuji ani ostatní občany !

Toto je moje poslední otázka ,končím tady,tak mi udělejte někdo radost ! Před mnoha lety jsem zaslechla v seriálu „Holky z městečka“ písničku,která mě velmi zaujala,ale pamatuji si jen melodii a první sloku.Na Youtube a nikde jinde se mi nepodařilo jí najít.Mnoho přátel jsem se ptala a nic…Nezná jí někdo: Co se mě na mojí ženě líbí,boty si propila,bosa chodí.Sukňu má v hospodě zastavenou,aj bože,aj bože,zle je se mnou,zle je se mnou! Všem vám děkuji,bylo to vskutku zajímavé :Dagmar P.S. babikamamika@seznam.cz

Nejlepší odpověď
anonym

Vlk si Vás ani nestačil očmuchat a již odcházíte. … Nevzdávala bych se tak snadno. Někdy je spousta věcí jinak než bychom chtěli, ale pořád je spousta důvodů zatnout zuby a jít dál.

Doplňuji:
http://pesnic­ky.orava.sk/com­ponent/mjoosic/son­g/6575-hojdana-hojdana.html

Další odpovědi
anonym

Bohemico, poslední dva měsíce se tu pořád někdo loučí a někdo končí. Rozmysli si to pořádně. Blamovat se tím, že Tě to za pár dnů začne mrzet a že Ti začneme chybět, to nebude nejlepší řešení. A tak to já doufám zcela neskromě, že Ti i chybět budu.

anonym

Právě proto jsem to „loučení“ tak zaobalila do textu.Spúrávně píše Očko,že se tu poslední dva měsíce stále někdo loučí atd. Já jsem tady něco přes tři měsíce a bohužel jsem ty „lepší“ časy nezažila,ale i tak to bylo docela fajn.Brala jsem to jako hru,více-méně mezi námi.A to asi není ten správný původní účel tohoto webu.A posledními událostmi jsem fakt znechucená.Moje babička říkávala,že čím víc se s h…m mažeš,tím víc smrdí.Nemá cenu to rozpitvávat.

anonym

Chybět mi budete všichni,někteří víc,ale asi to přežiju.