Avatar uživatele
Hoki

Otazecka pro logiky .

Je holka na pohrbu sveho bratra a uvidu tam pekneho kluka a nezepta se ho na cislo ani jak se jmenuje , za tyden zabila svoji sestru . Proc ji zabila ???

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Drap, Nikkol, Vlk-Gabriela, anonym před 4336 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Předpokládala, že zná jejich rodinu, takže se dá předpokladat že se s ním může znovu setkat na pohřbu své sestry.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Zabila svou sestru neboť doufala, že se ten kluk zase objeví na pohřbu.
Doplňuji:
Vážně nevím, že bych také měla myšlení vraha. Spíše mívám vražedně humorné nápady.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

to už tady bylo :))
Doplňuji:
ale iceT nám dluží řešení viďte lidičky ??

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

Protože ten kluk balil její sestru?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Z testů tuhle otázku znám, ale tak mne napadá, že v realitě dnešní doby by to také mohla udělat proto, aby se s nikým nemusela dělit o rodinné dědictví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-mysl-psychopata

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chudst

Na tohle existuje více odpovědí. Údajně se jedná o psychologický test: Když máte uvažování vraha, tak prý odpovíte, že kvůli tomu, aby se mohla s tím klukem setkat na pohřbu své sestry znovu… No, jinak já tohle už kdysi slyšel, proto to vím; má odpověď byla podobná, jako napsala lucijej =)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Sice mám občas blbé nápady, ale rande na hřibitově asi by mě nenapadlo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Opakuješ již jednou vloženou otázku – viz iceT.
Jen sis to překabátil – místo pro psychopaty na logiky a vypustil diakritiku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Dr.Axl – typické. Proč opakuješ, co již napsala ice T? To taky patří mezi „podvádění“. Čekáš snad, že ti to někdo ohodnotí?

před 4335 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

1)Dosud jsi nepochopila, že u porušování kodexu nejde o body.

  1. IceT neuvedla žádný text, pro chybující nováčky je občas nutno jasně uvést, proč je jejich otázka závadná.
  2. Při tvém dogmatismu bys to rovnou smazala? Obhajovat nešvary ti nijak nesluší, proto jsi přece utekla z jiného webu? Takhle to vypadá, jako by tamější kritika byla důvodná.

před 4335 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

ale nejlepší odpověď je od led teď jsem se násmála fakt co ta si navymešlela :))

před 4336 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby