otáčky fabia 1,4MPi 50kW r.v03

stojím na místě,motor je zahřátý,při volnoběhu se auto lehce sem tam zatřese-citím to v sedačce. Není to moc ale je. Motor má najeto 70tisíc.taky se mi rožla kontrolka"chyba motoru" ale pak zhasla a už nesvítí. Poradíte? Díky moc.

Odpovědi
anonym

Žádnou závadu nevidím. Cítím jenom chtění přidat volnoběhu ventilem ale proč to dělat? Co řídí ukazatel chyby motoru? Dobíjení akumulátoru? Podle knih nějakou ‚závadu‘ najdete při jízdě do mírného kopce když přeřazujete z trojky na 4'. Žádnou závadu nevidím.

Zdroj: http://forum.sko­dahome.cz/index­.php?/topic/52682-serizeni-ventilu-fabia-14-mpi/