zdeno

Osvětlení vozidla

Má prosím někdo zkušenosti ze žárovkami OSRAM NIGHT BREAKER PLUS-H7 55W.Moc děkují za každou radu.Žárovky chci použít doFABIE 1.9tdi.

Nejlepší odpověď
mosoj

Měl ( vlastně ještě mám) auto které mělo málo účinné reflektory. Použití žárovek se zvýšenou svítivostí bylo přímo nutné.

Vyzkoušel jsem téměř všechny značky, některé
hnusně předražené. Nakonec jsem skončil u značky Tungsram. Těmto žárovkám se co do svítivosti žádná jiná značka nevyrovnala a cena byla poloviční !! Bohužel byly to H 4.
Používám je i v novém voze . Tungsram MEGALIGHT plus 60% H4. Věřil bych i H 7.
Doplňuji:
Zde jsem kupoval:
http://www.svi­time.eu/cs/shop/ka­tegorie/53-mega-light