Banán salám

Osvědčení o získaní profesní kvalifikace. Nevíte jestli jí mužou nějak zrušit?

Udělal jsem si u jedné firmy kvalifikaci na strážného a zaplatil jsem 500,– .. z výplaty mi měli strhnout 1000,– už jsem ale nenastoupil .. nevíte jestli jí mužou nějak zrušit ? Nebo tak něco nebo jí prostě mám a basta :)

Odpovědi
gecco

Tato zkouška se skládá podle zákona a je vztažena ke jménu absolventa – takže „jí prostě máš a basta“…
😉
Na druhou stranu – pokud za tebe onen ´zaměstnavatel´ platil kurz (atp.), může po tobě vymáhat ohradu těchto nákladů.