Kai

Ošoupané obroučky brýlí – co s tim?

Zdravím Vás, mám asi dva roky brýle s černým rámem a zjišťuji, že v prostředku jsou ošoupané, což vypadá…
Kvůli tomu si rozhodně nové brýle kupovat nechci, a proto hledám řešení. Napadlo mě zabarvit centrofixem, ale nevím jestli to pak nebude poutat spíš pozornost. Neznáte něco lepšího?

Nejlepší odpověď
arygnoc

zvyčajne sa opotrebovaná vec vymení za novú.
nejaká „oprava/úprava“ – nemusí priniesť želaný výsledok.

ošúchané miesto ošetrite podľa materiálu čiernou či inou farbou (od laku na nehty až po automobilový email – výber je široký).

alebo sa na to vykašlite – aspoň sa odlišujete od konfeťákov, čo na nové okuliare peniaze obetujú.

😉