fira

Osoby na valníku za traktorem.

Smí se na valníku za traktorem vozit lidi?A jestli ano tak kolik?A musí být plnoletí případně s dozorem?

Nejlepší odpověď
tom004

Přepravovat osoby v ložném prostoru nákladního automobilu a v ložném prostoru nákladního přívěsu traktoru je zakázáno.
Vyjímky v odkazu

Zdroj: http://www.za­kruta.cz/silnic­ni-zakon/62/preprava-osob-v-loznem-prostoru-nakladniho-automobilu-a-v-loznem-prostoru-nakladniho-privesu-traktoru/

Další odpovědi
venkovan

Kdysi to nesměla být sklápěčka, musely být vysoké postranice a lidi museli sedět na podlaze, pokud tam nebyly lavice.
Nicméně zkus tam lidi naházet a až tě policie zastaví, říkej, že vezeš brambory. A kdžy ta brambory budou mluvit a hýbat se, tak musíš dělat překvapeného a tvrdit něco o nějakých geozónách.