Pokročilý

Osobný tréner, alebo trénerka?

Už nejaký čas sa pohrávam s myšlienkou, že si nájdem osobného trenéra, keďže by som chcela vypracovať postavu. Je lepší muž tréner, alebo žena trénerka? Máte s tým nejaké skúsenosti? Mne sa zatiaľ skoro vo všetkých smeroch viac vyplatil MUŽ, tak neviem...Čo myslíte?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

No, to záleží, co a kde všude chceš trénovat. ;-)
A teď vážně. Záleží na tom, kdo ti víc vyhovuje lidsky, stejné to je třeba i u osobního lékaře, někdo by za boha nesnesl opačné, někdo zase stejné pohlaví. Čili tady ti budou radit lidi různorodě a to ti je k ničemu, musíš si to rozseknout sama, co ti víc vyhovuje. A hlavně je potřeba, aby to byl odborník. K čemu by ti bylo, kdyby ti sice lidsky dotyčný/á seděl, ale neuměl by pořádně poradit.
Já, jakožto chlap, bych samozřejmě volil chlapa. Přeci se nebudu ztrapňovat před nějakou ženskou, co dá na benchpress 3x tolik co já :-)

Další odpovědi:

Zlatý

Podle mě je lepší, že, protože čas od času musí na tebe sahnout, aby ti ukázala, který sval se ti napíná a muž by mohl myslet na "rozmnožování"

Bronzový

Myslím, že záleží hodně na tobě, jestli se ti líp spolupracuje s mužem nebo se ženou. Já osobně dávám přednost ženám. Třeba v jízdárně mám trenérku a jsem s ní spokojená. Vždycky když jsem viděla trenéra muže byl nepříjemný a zbytečně přísný. Záleží ale hlavně na tobě...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.