Džuls

Osobný tréner, alebo trénerka?

Už nejaký čas sa pohrávam s myšlienkou, že si nájdem osobného trenéra, keďže by som chcela vypracovať postavu. Je lepší muž tréner, alebo žena trénerka? Máte s tým nejaké skúsenosti? Mne sa zatiaľ skoro vo všetkých smeroch viac vyplatil MUŽ, tak neviem…Čo myslíte?

Nejlepší odpověď
Alesh

No, to záleží, co a kde všude chceš trénovat. 😉
A teď vážně. Záleží na tom, kdo ti víc vyhovuje lidsky, stejné to je třeba i u osobního lékaře, někdo by za boha nesnesl opačné, někdo zase stejné pohlaví. Čili tady ti budou radit lidi různorodě a to ti je k ničemu, musíš si to rozseknout sama, co ti víc vyhovuje. A hlavně je potřeba, aby to byl odborník. K čemu by ti bylo, kdyby ti sice lidsky dotyčný/á seděl, ale neuměl by pořádně poradit.
Já, jakožto chlap, bych samozřejmě volil chlapa. Přeci se nebudu ztrapňovat před nějakou ženskou, co dá na benchpress 3× tolik co já 🙂

Další odpovědi
Michal Kole

Podle mě je lepší, že, protože čas od času musí na tebe sahnout, aby ti ukázala, který sval se ti napíná a muž by mohl myslet na „rozmnožování“

VampGirl

Myslím, že záleží hodně na tobě, jestli se ti líp spolupracuje s mužem nebo se ženou. Já osobně dávám přednost ženám. Třeba v jízdárně mám trenérku a jsem s ní spokojená. Vždycky když jsem viděla trenéra muže byl nepříjemný a zbytečně přísný. Záleží ale hlavně na tobě…