dudu

Osobní zkušenost nad zlato?

Podlehl jsem tlaku rodiny a přistoupil na postup, kdy naši 12-ti letou vnučku, která zatím nemá zkušenost „svezeme letadlem k moři“.
Pokusili jsme se hledat tzv. optimální řešení a nakonec, již nyní objednali přes CK Fischer pobyt v destinaci Hutgharda, hotel Arabia azur resort v období 14.až 25.6.2012.
Recenzí a celou úvodní anabází jsme byli docela nadšeni, ale postupně náš zápal rozkládají předvším pochybnosti typu „blbečci“ : kupujete promo pokoj, hlavně však „proboha“ v tomto období tam v Egyptě už je nesnesitelné vedro", atd, atd.
Bůhví co bude za půl roku, ale přece velmi prosím o informaci, zda-li máte osobní zkušenost s pobytem ve zmíněném hotelu a především radu jak se na avizovaná vedra připravit. Bude to k přežití nebo pobyt zavčas zrušit?
Doplňuji:
Milá paní -Iv-, díky za Vaše slova a podporu. S manželkou cestujeme každoročně a při poznávacích zájezdech jsme postupně prošmejdili téměr všechny státy středomoří, též Rumunsko, Bulharsko a vloni Tunisko. Díky systematické slivovicové prevenci se nám v zásadě zatím všem těm srágorkám dařilo čelit. Jen před léty manželku potrápila v dunajské deltě rumunská „mamajka“ a od té doby i ona poslušně nasává. Starost však nyní máme o naši dvanáctiletou vnučku a zde nezbude, než nasadit přísný režim využívající vaše rady. Od loňska máme neprošlý Ercefuryl, no a bude-li zle, v hotelu je údajně i lékařská ordinace. Držte nám palce.

Nejlepší odpověď
anonym

Teste se na dovolenou , nepremyslejte nad horkem. To muzete zazit v cervnu i v Chorvatsku. ! Hlavne vsichni hodne pijte .. poletite cele letadlo z Cech a vsichni vedra prezijete. Ja tam byla v unoru a v kvetnu a vedra byla take velka.
Nebyla jsem ve stejnem hotelu , je to uz asi 15 let , ale nasla jsem vam na nemeckych strankach jen pozitivni komentare.
Jen jedni psali, ze pristup do more nebyl, jak pisi v katalogu , ale ze byl po zebriku. Ostatni ale pisi, ze tam jsou ruzne pristupy do more .. , ze 3 ruznych hotelu.
Jedni pak psali, ze na pokoji byl pisek a prach, ale po reklamaci uz pak bylo vse v nejlepsim poradku. Dalsi psali, ze oni meli vse perfektne ciste .
Jidlo i potapeni si vsichni pochvaluji.
Ja jen , ze sve zkusenosti a zkusenosti mych synu ( letaji tam uz sami ) , tak vime , ze mame vzdy prujem a na prujmy nepomaha nase cerne uhli, ale jejich – Egyptske. Ale letos synovi nepomohlo ani to a mel potize jeste 3 tydny po navratu.
Cistete si i zuby balenou vodou.
Ale nekdy staci k problemu umyte ovoce jejich vodou … toho se nevyvarujete ☹ . Nechci vas ale strasit. Je spoustu lidi, kteri vubec zadne takove problemy nemaji. Preji vam, aby jste patrili mezi ne. Urcite nic neruste ! 🙂

  • iv-

Další odpovědi
Pájo

Nerad slyším, že něco tak triviálního, osvědčeného a hlavně v principu jednoduchého, jako je aktivní uhlí … nefunguje. Samozřejmě, když si 90 kg chlap vezme jednu ráno a druhou po obědě… tak takhle tedy ne, vážení :) …

CARBO MEDICINALIS a CARBOSORB tbl.
se dávkují takto:
Dospělí:

  • u průjmů mohou dospělí užívat 10–12 tablet 3–4krát denně!
  • při nadýmání, větrech užívají dospělí obvykle 2–5 tablet 3–4krát denně.

Děti od 3 let:

  • obvyklá dávka je 2–5 tablet 3–4krát denně,
  • u průjmů obvykle 4–5 tablet 4krát denně.

Z toho vyplívá, že jede-li 3 členná rodina na dovolenou, jedna krabička s 20ti tabletami jí nestačí.
Na lékařskou ordinaci dopředu nespoléhejte, potřebné léky pořiďte v ČR. Zaplatíte méně, než byste platila tam – i když se Vám to při placení v lékárně nebude zdát ;)

anonym

Palce drzim a malinke dejte na jazycek take trochu te slivovicky. 🙂
Utece to jako voda a uz budete sedet v letadle.
🙂 -iv-

anonym

http://www.in­via.cz/egypt/po­casi-a-podnebi/

http://egypt-pocasi.cestuj­levne.info/

http://www.teplota-mori.cz/nejdu­lezitejsi-zasady-pri-koupani-v-mori/

http://egypt.or­bion.cz/disku­se/aktualne-z-hurghady-176922/