Pokročilý

Můžete mi doporučit Osobni vuz, který má velky kufr, ale aby to nebyl kombik??

Ahoj vsem, prosim o radu. Hledam starsi vuz, ne v kombiku, ale zaroven aby mel co nejvetsi kufr. Na podvozek kocarku a korbicku. Jestli nafta nebo benzin me az tak nezajima. Dekuji vsem za pomoc a radu :).

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Octavia, Passat, Vectra je jich spousta.

Nejlepší jsou ale kombíky, proč ho nechcete? S kombíkem se couvá lépe než z pětidvéřem.

Další odpovědi:

Zkus ještě napsat cenový limit a požadovaný nájezd...
;-)
Protože podle ´zadání´ otázky bych ti přecejen doporuči kombíka, Dacia Logan nebo Lodgy - má naprosto ´jedinečný´ poměr cena/výkon - a kočárků do kufru dáš i několik.
;-)

Stříbrný

Když nechceš kombíka,zkus třeba VW Sharan,Ford Galaxy ,Seat Alhambra nebo podobný.Já mám Renaulta Espace,vejde se do něj 5 lidí,za zadní sedačky horský kolo,do kufru pod mezipodlahu spousta zavazadel a na mezipodlahu 2 velký psi.A když vyndáš zadní sedačky,můžeš stěhovat nábytek:-)

Co třeba Citroen picasso? Viz: http://www.citroenpicasso.cz/

Diskuze k otázce

Zlatý

zzzzz

:-)))) jednou jsem už v Loganu jela, fakt velké auto, ale strašně hlučné i přes zavřené okna byl v autě strašný kravál. No absolvovat tím cestu do Chorvatska, tak bych z toho ohluchla, jak po týdnu na techno party :-DDDD

Ale kufr fakt velký, celé auto je velké dokonce i na nohy na zadních sedadlech je místo :-))) Jen není nijak izolované na hluk :-(((

anonym

Za ty prachy?
;-)
Ono ani nemá nijak ´zvláštní´ jízdní vlastnosti - v zatáčkách se naklání, je ´pomalé´ a ´zdechlé´ (su zvyklý na 103 kW Oktávu s 6MT), ale za ty prachy je bezkonkurenční - pokud řešíš cenu.
;-)

Zlatý

zzzzz

To jo, za ty prachy je dobré, je i docela vysoké:-))
Možná že v nějaké lepší výbavě k němu dávají Otíkové klapky:-DDD

Jinak Dacia je v posledních letech docela OK, hlavně Duster by se mi líbil:-))

Rocker, to je sice velké auto ale má větší i spotřebu, v benzínu neuživitelné.-((( Sharanem jsem jezdila a žral snad i trávu kolem cesty, ale byl fakt velký a pohodlný.

anonym

Jo jo - Duster má sice chudou výbavu, ale ´techniku´ od Nissanu, takže vyladění podvozku i AWD má výborné. Jen škoda slabých dieslů - s takovým točivým momentem se ani s krátkou jedničkou do těžkého terénu nehodí...

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 573
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.