Miroslavst

osobní údaje a zejména pro Michala

Co vám připadá špatné na otázce jestli jste ženatí, vdané?
Michal se tady ročiluje, že jestli nechce vědět kolik bere.
Já to považuju za normální otázku a také proto, že alespoň si dokážu představit kdo mi odpovídá, popř. pokládá otázku.
Ono položit otázku, kterou bych očekával od žáčka ZŠ, ale položí ji 40 letá žena nebo chlap je podivné. Taktéž odpověď mohu posoudit (školák ví o učení, zaměstnanec o práci) těžko uvěřit 15-ti letému klukovi právnickou odpověď.
Takže asi tak Michale. Jako svobodný víš asi prd o manželském vztahu, takže se hned nerozčiluj.
A kolik vlastně vyděláváš? A jak velký je tvůj byt? -chacha

Nejlepší odpověď
anetadela1

Bod pro vás Miroslave. Taky jsem to nepochopila, proč se Michal tak rozčiluje. Dyť je to každýho věc, jestli odpoví.

Další odpovědi
ReHu

Já také souhlasím, vůbec mi to nepřipadá osobní. Navíc je tu většina přihlášena pod přezdívkou a také pokud nechci, odpovídat nemusím.

Michal

I ty Brute? Jo a jsem v klidu.