Pett

Osobní ohodnocení

Ahoj,zajímalo by mě, zda zaměstnavatel mi může strhnout něco z pohyblivé složky, která slouží jako osobní ohodnocení aniž by mě informoval a já se tuto skutečnost dozvím až z výplatní pásky ?

Nejlepší odpověď
Nikkol

Když jsem ještě pracovala v nemocnici tak to bylo zcela běžné. Třeba když stát odsouhlasil, že zdravotníkům přidá 10procent na výplatě, tak nám je sice přidali, ale třeba na osobním příplatku nebo na jiném zase ubrali, takže jsme na tom byli pořád stejně. Jestli je to tak správné nevím, ale s tim nic neuděláš.