Osobní hodnocení v souvislosti s dovolenou a s nemocenskou

Prosím pěkně, kdo ví, z jaké částky se vypočítává dovolená a nemocenská? Započítává se do výpočtu dovolené a nemocenské i osobní hodnocení? A nebo se dovolená a nemocenská vypočítává „pouze“ ze základní mzdy? Za Vaše příspěvky a vědomosti Vám předem děkuji. Ina

Nejlepší odpověď
HOMER

Z hrubé mzdy za předcházející čtvrtletí,tzn. včetně prémií,přesča­sů,diet apod.

Další odpovědi
standa

Osobní ohodnocení se samozřejmě započítává…, jakož i všechny ostatní složky vyplacené mzdy/platu za:

  1. předcházející čtvrtletí (pro dovolenou)
  2. uplynulých 12 měsíců (pro nemocenskou)

Na druhou stranu se ale nezapočítávají ´diety´ jak radí Homer ☹