zuzanaKa

Mám nárok na příspěvek na bydlení když mám na sebe vyhlášen osobní bankrot?

Dobrý den, jsem samoživitelka. Mám na sebe vyhlášen osobní bankrot. Zaměstnavatel mi vyplácí 8.500,– Kč. Se synem 11 let sháníme nové bydlení. Mám nárok na příspěvek na bydlení? děkuji ZK

Odpovědi
ivzez

Pravděpodobně ne. Do příjmů se započítává
i to, co splácíte splátkovým kalendářem.

David Vozák

Dobrý den,
probíhající oddlužení nijak neovlivňuje to, zda máte nárok na dávku sociální podpory (příspěvek na bydlení) či nikoli.

Toto závisí čistě na stanovených podmínkách a jejich splnění můžete prověřit na Vašem pracovišti SSP. Doporučuji tedy toto udělat.

Hezký den JUDr. David Vozák, www.abivia.cz