bobosek03

osobni bankrot

muzete poradit kde mam zazadat kdybych chtela vyhlasit osobni bankrot

Odpovědi
COVERENDER

Tato otazka tu padla dnes a nekolikrat i v minulosti, takze staci si to vyhledat. Osobně radim vyhledat firmu ktera se tim zabývá a ta vsechno zařídí za Vas.

panenka

NAŠLA JSEM VÁM MOC STRÁNEK NA VÁŠ DOTAZ.
KDYŽTAK SI DO VYHLEDÁVAČE DEJTE PODÁNÍ OSOBNÍHO BANKROTU KDE MÁTE PLNO ODPOVĚDÍ NA VÁŠ DOTAZ NEBO SI PROHLÉDNITE JAK JIŽ ZMÍNIL KOLEGA ZDE STRÁNKY

standa

Nelze jen tak ´žádat´…, musíte podat návrh soudu, který má však dost specifické podmínky.

Podívejte se na obdobnou otázku, na kterou odkazuji níže ve zdroji.

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/je-lepsi-podstoupit-exekuci-nebo-vyhlasit-osobni-bankrot