Osobni bankrot

dobry den chtel jsem se zeptat vyhlasil jsem osobni bankrot byl mi povolen ale pravnik ktery mi to zarizoval mi to docela skazil jelikoz si myslel ze ma vyplata je mala tak jsem si musel sehnat pristupitele ktery mi bude prispivat tak jsem si sehnal tchana ale jelikoz ma vyplata se zvysila tak a ted splacim docela dost 8000 mesicne jde to nejak udelat abych splacel min aby mi nemusel prispivat tcha

Odpovědi
standa

Ano teoreticky je to možné, obraťte se na soud, který bankrot vyhlásil a sděltu mu nové skutečnosti o vašich příjmech s tím, aby zvážil zda je možné snížit ´splátky´…

Osobně nevěřím, že to soud povolí, ale zkusit to můžete.