Avatar uživatele
beer

Osobně nesouhlasím se zavádění cenzury na internetu v rámci boje proti hazardu tak jak to nyní plánuje vláda.

Myslíte si, že pomůže tato petice a víte o tom něco bližšího?
http://www.in­ternetbezcenzu­ry.cz/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Kerberus, Fun1k, www, anonym, anonym před 4667 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Vím o co se jedná a už jen proto, že to tam zase chtějí dát jako „přílepku“ k čemusi úplně jinému, je mně naprosto jasné, že to bude opět paskvil. Takže ve výsledku by to mohlo vést k velké cenzuře čehokoliv ! Já jsem podepsal;-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Fun1k

Internet by měl být už ze své podstaty bez cenzury, má to být svobodné médium.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

hele, tak proti tomuhle sa v 89ém taky cinkalo.

jsem proti jakékoliv cenzuře.

za chvíli to tu bude jako na středním východě, dneska povolíme cenzuru internetu a za pár let budou holky nosit burku.

Rozhodně proti cenzuře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
antík

Je pravda že vláda se vrhá do nějakých cenzur než aby se strhly nějaké peníze od Politiků do státní kasy…Ale to je můj názor,vím že vám to v ničem nepomůže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Naopak jsem pro omezení nebo i úplný zákaz reklam na hazardní hry na kterých se napakuje provozovatel a hlupáci co takto rozfofruji peníze pak už jen přežívají z nuly do dalších dávek nebo si na hru vezmou uver, jehož nesplaceni zadluzi celou rodinu doživotně … Já vím že toto není zrovna ideální forma boje proti finanční negramotnosti, ale mnoho lepších možností nevidím

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Když je někdo nechci říci hlupák který prosází veškeré své finance do her přes net,říkám dobře mu tak.Lidská blbost se nedá úředně zakázat.Daleko větší nebezpečí vidím v tom,že v rámci imaginárního boje proti různým nešvarům,jsou snahy cenzurovat a omezovat svobodné využití tohoto média na vzestupu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Kdo chce psa biť, palicu si nájde.
Veľmi by ma zaujímalo, či tá cenzúra by išla „čínskou cestou“ alebo by bolo trestné necenzurované stránky čítať?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Já nechápu, proč blokovat celý web i když je neškodný, když do něj Google, Sklik, Centrum vloží banner.

To provozovatel webu neovlivní co mu tam třetí strana vloží.

Lepší by bylo, když provideři, udělali proxy, přes který by web prošel, rozparsoval se, a příslušný iframe by se vymazal

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek