evrybady

osoba blízká

Jak je to s tzv osobou blízkou je zrušená nebi stále platí? A jak je vyšetřován přestupek odkážu li svou výpoved na osobu blízkou?Je to až tak že můžou dany čin mi například prokázat z kamer co jsou nainstalované na ulici?děkuji

Nejlepší odpověď
atriplex

Osoba blízká stále platí, změna je akorát u činů spáchaných motorovým vozidlem.

Další odpovědi
mojitek

Osoba blízká stále platí.Pokud není záznam na kameře ,tak proč odkazovat na osobu blízkou?Dle zákona máte právo nevypovídat..