nikeroska

Osmák Degu – návštěva veterináře?

Můj osmák si něco udělal se zadní nožkou, má jí pořád skrčenou u sebe. Co s tím? Máte nějaké zkušenosti? Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Rozhodně navštiv se svým osmákem veterináře.Nejde stanovit diagnozu a léčbu na dálku,bez palpačního vyšetření nebo příp.RTG a i kdyby,léky ti stejně musí prodat nebo napsat veterinář…:D

Další odpovědi
Conchus

Problémy s nohou jsou vždycky závažné, bez ohledu na druh zvířete. Návštěva veterináře je vždycky důležitá. Když nic jiného, tak pro klid duše, že mazlíčkovi nic není. Vím o čem píšu. Nenechávej nic na amatérech.