Kajuss Noime

OSMÁK A KOČKA?

Dobrý večer,
máme v rodinném domě asi 4 kočky a chci si zítra kupovat osmáka. Bude hodně vadit a provokovat kočky, když toho osmáka ani neuvidí jelikož bude v jiné místnosti a nebudou k němu mít přístup??

Nejlepší odpověď
anonym

Jiná místnost-jiné teritorium.Pokud budou kočky v jiné místnosti než osmák,není co řešit.Pokud osmák bude v bezpečí klece kdyby náhodou kočka vnikla do jeho místnosti není třeba mít obavy…:D

Další odpovědi
Alča M.♥

Jestli budou v jiné místnosti, tak si myslím, že to vůbec nevadí. Já mám 2 čivavy a veverku, a oni na ni pořád štěkají a skákají ji po kleci. Asi je dám taky do jiné místrnosti :)
Doplňuji:
místnosti

samicek333

Když ho neuvidí a nebudou mít k němu přístup, tak určitě ne. My ale máme psa a morče dohromady a jsou to kamarádi.