zjentek

Oslovují vás týdenní akce v Lidlu?

Nejlepší odpověď
klumprt

Nedávno jsem reflektoval Francouzský týden a nakoupil nějaké prezervativy s příchutí.

Další odpovědi
anonym

Protože je Lidl od nás 15 km vzdálený, tak jeho akce nás míjejí.Ale protože máme v blízkém měste (5 km) Penny, tak jeho akce využíváme.Jako nezaměstnaný jsem tam jezdil na kole s ruksakem na zádech, protože tento režim nám finančně nedovoloval kupovat dražší zboží.

tforro

Už ne. Chodil jsem tam velmi rád. Obchod mi vyhovoval jak svým běžným sortimentem, tak i tématickým akčním zbožím. Teď tam chodím minimálně, takřka vůbec. Proč? Protože se tam naičili jezdit všichni vietnamci z okolí. Narvaný vozíky, fronty až do…
Chodím do teska pro menší nákupu, pro ty větší do globusu. Kouzlo samoobslužných pokladen.