Reezo

Oslovili jste někdy pejskaře, ať si uklidí exkrementy po svém čtyřnohém miláčkovi?

  • Nebo patříte spíše mezi lidi, kteří si v duchu zanadávají co to je za člověka a jdou dál svou cestou?
  • Jaký k tomu máte postoj?

Já osobně dost negativní, jsem vždy velice nerad, když do něčeho takového šlápnu, ale nikdy jsem to extra neřešil… ( Aspoň se mi to nestává často )

Nejlepší odpověď
fcoop

Kdysi – jednou,ale už to nikdy neudělám.....­..........madam byla zřejmě špatně naložena a kromě titulů,kterými mě obšťastnila,jala se po mě metat výše uvedené.
Měl jsem chuť jí to oplatit,materiálu bylo všude dost,ale nakonec rozum zvítězil.
Jo – netrefila.

Další odpovědi
jirkajirka

http://www.you­tube.com/watch?v=llc5UT­JChmA
Doplňuji:
Většině tady vadí psi a jejich lajdáčtí páníčkové. To je v pořádku, Ale, jak se chovají lidé to už je každý potichu. Po každém plese nebo zábavě kolem kulturáku plno zvratku moče i ten lidský výkal se najde. Rozbitá autobusová zastávka. Po poslední rybářské brigádě jsme nasbírali na levostranném břehu přehrady Žermanice v úseku asi 3km 5 traktorových vleček lidských odpadku. Pneumatiky,pytle s odpadky,matrace i celé sedačky ,pet lahve igelity atd…A nad tímto byste se měli zamyslet.Ne dělat žabomyší války se psy.

Damiana

Za prvé – ten pes za to nikdy nemůže.
K otázce – Ne, nikdy.
Protože, když je někdo takové prase, že mu to nevadí a neumí to uklidit, „rozhovor“ s ním je pod mou úroveň. Btw – od toho jsou tu pochůzkáři MP, aby zasáhli. S těmi jsem si v tomto směru již promluvila. Je to jejich práce, tak proč se rozčilovat sám. Ovšem oni se obvykle chovají ve stylu, že starou důchodkyni, která sotva leze, budou za hovínko pokutovat klidně a rádi, ale cigánovi (ano i cigáni někdy venčí psy, předtím, než je sežerou) se vyhnou obloukem, aby to náhodou nebyl rasismus.

briketka10

ano a několikrát před mojí garáží
se vždy vy…! pes a vím čí je a jdu
to řešit pokaždé s jeho majitelem,
protože tam sekám trávu a taky mi
vadí, když do toho kolikrát nechtěně
šlápnu ! vadí mi lidi co nerespektuji
pravidla a pouštěj pejsky navolno !

anonym

Ano – asi 3×… Pokaždé úspěšně.
😉
Na páníčky – bordeláře jsem ´alergický´.

mosoj

Ano jednou jsem takto vyzval pana ředitele gymnázia aby si to odnesl.
Mám moc „rád“ ty pejskaře co chodí venčit psa v ulici daleko od svého domu.

Lamalam

Pokaždé když něco takového vidím. Někdy si za to vyslechnu zajímavé komentáře. Po svém psovi uklízím všude a všechno.

Luciet

Neoslovila, ale párkrát už jsem měla chuť. Především ve chvíli, když se přímo předemnou objevila čerstvá hromádka – na chodníku.

anonym

Můj pes sere dvakrát denně a nikdy sem to po něm nesebral, ani neseberu.
Za tu dobu mě nikdo nic neřekl a kdyby se někdo našel tak mu stejně na drzo řeknu že je to moje věc a ať se do toho neplantá.

bolak

Nemám nikomu co nakazovat, mimo to, sám sem se kolikrát vysral v parku, když to na mě přišlo.

Coliffe

Ne, já opravdu tiše zanadávám, ale oslovit někoho, to ne. Také mi to není zrovna příjemné, také semtam šlápnu, ale je to běžné. Také to moc neřeším.

Lamalam

jirkajirka – máš pravdu, okolo vody je často pěkný svinčík. Plechovky od kukuřice, pytlíky od boilies a vlasce namotané v rákosí. Kdopak to tam asi nechal pane rybáři?

jirkajirka

Laman máš pravdu já schválně to tam nechávám abych za rok to mohl uklízet a chlubit se s tím.Pneumatiky používám jako splávek na sumce a na starých sedačkách sedím.