Chandler

Oslněný zrak

Někdy mívám to, že když nahlédnu do monitoru či do jiného vyzařujícího světla, tak nevidím ..jako kdyby mě to světlo oslnilo nějak oči .. a vidím pak divně, nejde to popsat a už mě tofakt začíná štvát .. a někdy to nemívám .. a v monitoru mám nastaveny uztlumený jas a vše kolem toho, aby to nemělo takovej nápor na oči .. kdysi jsem měl kapky proti unaveným očím a po chvilce to přešlo …

Taky máte stejný problém ? Mívám to tak 1×-4× do měsíce.

Nejlepší odpověď
pekynka

Chandlere asi bude nezbytná návštěva očního lékaře. Můžeš mít zvýšený nitrooční tlak nebo jinou potíž, která časem vygraduje. Zrak máme jen jeden.

Další odpovědi
Bumbes

Tuto zkušenost mívám, když se podívám na monitor „neklidný“.
Například když vyběhnu schody ze sklepa a hned se posadim k PC, to je pak podobný optický pocit, jako když mi protijedoucí řidič problikne „dálkovýma“

nabubindes

ne, na to si zvykneš.