Oslavujete narozeniny svých domácích mazlíčků?

Mám na mysli třeba pejsky, kočky atp.
Díky za odpovědi.
Bolaku, kde lze koupit takového králíčka?

Nejlepší odpověď
redy

Oslavu letošních narozenin si užil s kámošema na cvičáku.
Dostal pár hraček, který okamžitě na místě zničil, za pomocí pesanů. Je to velkej šikula 🙂

Další odpovědi
chachar1922

Já ho obdarovávám dobrotama a novýma hračkama celoročně.
Udělám v jeho den nějakou dobrotu k obědu co miluje, ale nějaká oslava to ne.

BANAN93

ani ne, když si ten den vzpomenu – tak mu (pes) koupím nějakej pamlsek, je narozen 27. února :)

iceT

Neslavím narozeniny ani svoje, tudíž ani svého mazlíčka, navíc ani domácího mazlíčka nemám.
Jo to kamarádka, ta jo, ta je schopná pejskovi koupit novej pelíšek za 6000 tisíc.

Drap

Ano. Psovi dělám vždy dort. Z masa.

ten který je

Ano, kupuji psovi hračky a k Vánocům taky. Pamlsky nesmí chybět.:-)

bolak

Jasný, králíček dostane pac, papírovou čepičku na gumičku, sfoukne si svíčky a pak vymetáme do půl jedný hospody. Pak já už většinou pádím spát a von jde ještě za kurvama.

ReHu

Všichni mí zvířecí kamarádi jsou z útulků, takže narozeniny nevíme kdy jsou.
A i kdybych věděla, tak bych neslavila, neb jim to je, na rozdíl od lidí, srdečně zcela fuk 🙂

pucipuci

Miluji je,ale tohle neřešíme,ani jim nic nekupujeme na vánoce.