luci5

Ošklivé strie

Ahoj … mám přímo otřesné strie na bocích. Nikde jinde mi nejdou vidět jen na bocích takové ty načervenalé. Puberta mě zasáhla hodně brzo a rychle jsem vyrostla(všude). Ne že by si ze mě kvůli tomu někdo dělal srandu… ovšem to je jenom kvůli tomu, že jsem se ještě nikdy nikde před nima takhle neukázala. Mám kvůli tomu strašně nízké sebevědomí. Teď za chvíli pojedeme se třídou na výlet na pár dní a mimo jiné se tam jede hlavně kvůli tomu, že se tam budeme moct koupat. Já se ale nemůžu takhle ukázat nikde na veřejnosti. Nevíte co s tím? Jak se jich zbavit? A kluci … asi víte otázku … vadilo by vám to? :(

Nejlepší odpověď
iceT

Ale kluci taky rychle rostou a možná ještě rychleji než dívky,takže se těm striím asi taky nevyhnou.Krom toho to není žádná tragédie,i když…jsem tak rychle rostla já a navíc jsem se i zaoblovala jako do ženkých tvarů,tak první matčina otázka zněla jestli nejsem náhodou těhotná…Bylo mě ais 15.No pro mě to byl trošku šok,protože v 15 letech jsem určitě věděla,že pipku mám na čurání a ne na hraní.
Každopádně,tyhle jizvičky po čase vyblednou,kůže se stejně samovolně olupuje a taky obnovuje.Pokud se to klukům íbit,tak mají smůlua a ty je budeš moct považovat za povrchní hlupáky,pokud by jim to vadilo.A platit to bude i když budeš starší,pokud někomu vadí chyby na kráse,pak je to hlupák.To si pamatuj.Jo a taky v budoucnu,až budeš někdy těhotná,tak se ti možná taky udělají strie až ti poroste těhotenské bříško.
A i já ti položím otázku…Co bys dělala v případě,kdybys přišla k jizvám v obličeji,jak se stalo mě?Políbil mě totiž německý ovčák.Šla by ses kvůli tomu věšet?Doufám,že ne.

Další odpovědi
marci1

Strie má spousta žen, dokonce i mužů. Není to žádný zdravotní problém. Tobě se objevily pravděpodobně díky hormonálním změnám v organismu. Mohou být i dědičné. Zkus co nejvíce pít tekutiny a mazat krémy. Není to nic neobvyklého, tak se s tím netrap.