ovce572470

OS Vista, zmizela nabidka ve Start Vypnout Hybernace z neznamych duvodu. Namisto toho je Spanek..

Pri zmene v Moznostech napajeni na polozku co se ma objevit v kolonce vypnout je Hybernace, totez pri stisknuti tlacitka. Pritom se ale stale objevuje Prepnout uzivatele a Hybernace zmizela, je nahrazeno Spankem. Tento rezim je ale pomalejsi. Je moznost opravit to, dekuji.

Odpovědi
Funna

tohle se nastavuje přesně tam, kde píšeš…v možnostech napájení…ale z tvého dotazu jsem nepochopila jak a co a jak jsi vlastně změnil…nastav si to, co chceš, aby to dělalo…

badisko

No reinstal systemu …nebo uvolnit misto na disku …hybernace potrebuje prostor na ulozeni ..do hybernace…tak si tedy uvolni alespon 2G ..:D.

ovce572470

Pri Start, Vypnout, je namisto Hybernace Prepnout uzivatele. Takze musim prerolovat aspon na uspani, protoze Hybenovani PC neni… Pritom bylo dobre a spolehlive do sve doby. Navod na opravu v regedit|<otaznik.

Funna

ok…chápu, že se ti neco změnilo ve start → vypnout, ale pořád jsme nepochopila, kdy se to změnilo…dělal jsi něco s „možnostmi napájení“?, nebo se to zbláznilo samo??…pod pojmem „do své doby“ fakt nevím, co si mám představit

ovce572470

Misto pro hiberfil.sys mam cca 3Gb, volne misto asi 9G. Myslim ze to zacalo samo. Proto reinstaloval z bitove kopie, ale i tam problem zustava, zahada.

badisko

Vepište odpověď…http://s­upport.microsof­t.com/kb/9207­30/cs

badisko

no nikdo netvrdil ze Visty jsou bez chyby …:D zkousel jsi ho vratit v case?
asi jo co?…