Orodovali jste někdy za někoho ?!

Nejlepší odpověď
briketka10

no jo zastala jsem se mojí mamky, když ji
napadli cikáni, proč chodí do práce ať je
doma, že oni nikam nemusej – bylo jí 66
let, pakáž líná řvali na nás po celý vesnici..

konflikt vznikl proto, když okřikla řvoucí
děti a že si chce odpočinout na zahrádce,
kvůli tomu, že chodí do té práce..

Další odpovědi
anonym

Jasně – ty ne?
Já myslím, že někdy, někde, u někoho a za někoho – snad každý.

anonym

Ano, dokonce až u soudu, kam jsem posílal pracovní hodnocení. To ho zachránilo a dostal jen podmínku. Podotýkám že to byl cikán, který nepil, ale jednou si dal a zapálil boudu (noviny). Jinak pohodový kluk (24 let). Představ si když mi volal velitel MP ve 3 ráno, že můj kluk zapálil (hasič). Nevěřil jsem. No, za rámeček si ten kluk x věci nedal. Pokud nezažiješ, neuvěříš, dodnes nechápu proč to udělal, ani on ne. Od té doby klid a dokonce dělal několikrát zdarma, aby to odčinil. Takové veřejné práce, které v roce 1996 nebyly.
Kluk neměl rodinu, z děcáku, takže jsem mu kapánek nadržoval, aby to měl lehčí.