Matthew

Ornella Štiková chystá reality show, …

… ve které ji kamery budou doprovázet až na porodní sál". !!! A já se ptám, máme tohle opravdu zapotřebí sledovat ? Musíme se o tom vůbec dozvídat ? Může to vůbec někoho s průměrným IQ zajímat ? Musíme se ponižovat na úroveň Američanům co točí reality show téměř o čemkoliv, např: o vidlácích co se prostituují na obrazovkách, vykrmují schválně děti, líčí je už od tří let … CHCE SE MI BLÍT VELIČENSTVO. TENHLE TEN BULVÁR JE JEN SNŮŽKA HO*** !!!!!!!!!!!!!! :D PS: Kategorie zdraví se sem náhodou hodí, protože všichni co to čtou a tvoří jsou padlý na hlavu !!!! :D
Doplňuji:
TO Hanulka: Protože už mi to nedá spát, co se tady děje kolem. Já jsem člověk, který nad takovýma věcma většinou mávne rukou a neřeší je. Ale je to všude, všude to do mě cpou. V rádiu, v televizi, v časopisech a to i v mých oblíbených ve kterých dříve nic takového nebylo. Prostě mě nezajímá nějaká štiková. za chvíli se budu bát dívat na zastávce na odjezdy autobusů aby tam nebyl bulvár. Budu se bát že ten bulvár už bude i v knížkách na recepty, prostě všude všude všude a už mě to vyvedlo z míry a musel jsem na tom napsat. Teď se prakticky ztotožňuji s admin. serveru 1000vecicomes*rou, to se prostě nedalo vydržet o tom nenapsat :D

Nejlepší odpověď
hanulka11

vidíš a ty jsi to taky četl a ještě to zveřejníš......

Doplňuji:
já ti věřím- snaž se to prosím ignorovat , není jen Štiková …je jich opravdu hodně …a proč by o tom nepsalia nemluvili , mají z toho „vývar“…je to odporné,ale je to tak – lidi stále víc zajímá soukromí druhých a to je dost smutný

Další odpovědi
iceT

Mě taky nějaká Štiková nezajímá,je to jen slepice,která se rozhodla stát se mediální hvězdou za každou cenu,což svědčí o její inteligenci.Dokud lidi budou dychtit po informacích takovéhoto druhu,dotud se budou takovéto informace zveřejňovat.Je to stejné,jako když se zveřejňují fotky,na kterých je vidět komu vykoukly kalhotky nebo podprsenka,asi ti paparazzi nemají lepší materiál k zveřejňování,no.
Zpátky k Ornellce-mám nejasný pocit,že tuhle tv show bude vysílat tv Pětka z toho důvodu,že je Bartošová jaksi tentononc,a oni nemají asi žádné další pro ně zajímavé téma.
Kdo se na to bude chtít dívat,ať se klidně dívá,já tv vidím jen když jdu spát,al to si ještě pustím nějaký film,takže asi tak.

tom004

Jak napsala >Ice T<: dokud lidé budou dychtit.......... To by Tě stejně tak musely dohánět k „šílenství“ otázky některých uživatelů na těchto stránkách. Obdoba odpovědi výše jmenované: dokud budou ti, kteří na ně odpovědí, tak tady takové otázky, budou zde pořád. Takže zachovej klid. Každá bouřka jednou skončí.

Damiana

Chápu tvé rozhořčení. Mám toho už taky plné zuby. Dlouho jsem byla asertivní – i v tomto směru. Bohužel jistá forma debility se rozrostla do míry, kdy začíná udávat směr. A pokud člověk, který „vlastní“ (stále ještě) jisté morální zásady, není to kretén a jeho inteligence je takovými hnusy urážena, má stejné právo jako pitomec, který ty bláboly vyžaduje, je tu zásadní chyba. Měly by se začít dělat rozdíly mezi lidmi blbými a chytrými, demokracie bylo v tomto směru už dost. Nepovedlo se. Smazání všech rozdílů je nezdravé až zhoubné. Tolerance (bezbřehá) škodí, protože dává možnost pitomcům v prosazení se na místech, na něž by si za „normálních“ okolností nejen ani „nehrálbli“, ale nezroufli si ani pomyslet. Proto o chytrých a schopných dnes rozhoduje lůza, vládnoucí sprostotou, argesivitou a hrubou silou. Proto slušný člověk živoří, plácá se v problémech, za které si sám ani omylem nemůže a do kterých by se nikdy sám nedostal – nemá šanci. Znám hodně opravdu inteligentních lidí, kteří do dnešní doby prostě nepatří. A ničí je to – přicházíme o odborníky, schopné lidi, příklad, umělce, inteligenci, vzory, které nám mohou něco dát. Musí se Něco stát. Podle mě je to na spadnutí, přece země Palackého, Jungmana, Borovského, Němcové… neskončí u toho, že bude podrobně znát a aktivně se zajímat o dělohu nějaké nicky, která by měla být odpadem společnosti. Je jen na nás, jakým směrem se vydáme, jaké vzory si vybereme. Je vidět, že lidé si demokracii vykládají opravdu zcestně. A je jasné, že zde chybí řád, pravidla. Tím, že si každý dovolí ke každému co chce, směřujeme akorát tak na smetiště. Nerada bych se dočkala, aby se reálně naplnil odstrašující děj filmu Absurdistán. Kdysi jsem se při něm bavila. Ale od té doby, co je stále reálnější, se z komedie stává reálný, hraný dokument…
http://www.csfd­.cz/film/185578-absurdistan/

anonym

televize má kouzelné tlačítko OFF

briketka10

a jak vypadá ??