snowačka

ořísek, najdu vubec toho kdo mi pomuze?

koukam, ze ani tady mi nikdo nedokaze poradit.
Doplňuji:
tato otazka je odkaz na mou prvni otazku v ktere se omlouvam za chybu nechci byt ale být, takze bytovou otazku nechame jiz stranou moje puvodni otazka bez chybneho slova byt opraveny na být je o mnoho zavaznejsí

Odpovědi
Lencis

Možná by to chtělo původní otázku malinko upravit. Těžko se radí, když si člověk není jistý jaká je vlastně otázka. Jestli jsem to pochopila, chtěla bys získat byt na bydlení, tedy začít bydlet sama? Nebo chceš přímo získat konkrétní byt. Důležité pro bytovou otázku je také tvůj věk a stav (tedy svobodná, vdaná, s dítětem, bez… atd.)

Na takovou velmi obecnou a ještě nejasnou otázku ti opravdu nikdo odpovědět nemůže 😉

Doplnění:
Hornbach pro tebe speciálně jen jednou. Já odpovídala na tuto otázku jako první ve chvíli kdy první otázka byla ještě záhadou a slečna či paní mi emailem děkovala na upozornění, takže místo výlevů se raději soustřeď na to o čem by tyto stránky měli být … na pomoc ostatním!

hornbach

Néé, Lencis, pro tebe po x..téé, o bydlení nejde..

jarčáč

pokud je to opravdu tak vážné, nebál bych se a zkusil bych zajít za psychologem…

BÝT znamená žít a umět žít je skoro umění.Co potřebujete je smysl života.Něco co vás naplňuje.Potře­bujete něco, pro co má smysl žít.Takže si potřebujete ujasnit priority a určit cíl ke kterému budete směřovat.
Pokud ještě nemáte, najděte si nějakého koníčka, nějakou zálibu, kterou s oblibou budete dělat.Vyražte taky mezi lidi.Život se přece nedělí mezí roděním, plínkami a plotnou.
Ale co je možná to nejdůležitější­.Získejte si určitý nadhled a neberte vše až příliš vážně. Život je na to přílíš krátký abychom si ho něčím kazili.
Doplňuji:
reaguji na tvůj email:
já vlastně nevím co chceš a nejsem si jistý jestli to víš i ty. Je to spíš takové hádání, když neposkytneš víc informací.Proto jsem hledal v ostaních otázkách a odpovědích co si tu uveřejnila.Velmi mě ale překvapilo, když si o sobě oznámila,že si nervní matka.Tak se potom nesmíš divit.Ohledně toho emailu nemyslím, že jsem upjatej.To spíš tady platí pravidlo.Podle sebe soudím tebe.Možná by ses měla zamyslet nad svojí otázkou.Podle mě to měla být rádoby filosofická řečnická otázka na kterou vlastně nachceš ani znát odpověď.Proto si nemyslím, že každý znášs tady si zasloužíl palec dolů…toť odemně vše.

Attack-design

jojo zajimavé 🙂