Pokročilý

Orientace

Zdravím.
Je mi 13 a mám takové problémy..
Je to trochu divné, ale poslední dobou chci zkusit různé "gejské" věci, třeba strčit prst do zadku apod.. Ale bojím se, ze jsem gej.
Ale normálně mě vzrušují holky, vždy když se třeba líbám se svou, mám pak erekci.
Je možný, ze jsem gej?

Odpovědi:

Zlatý

Prvé váhavé otvorenie dverí 13.komnaty vždy prináša aj určité rozpaky, neistotu, strach z neznáma. Aj v tejto oblasti čas ukáže.

Bronzový

Nemusíš být gay...Třeba bisexuál,ale i hetero jedinci zkoušejí různé praktiky buď ze zajímavosti nebo pro zpestření...Není tak dávno co mi "kamarádka" dala při sexu prst do zadku, a mě to nějak nevadilo, jelikož šikovným způsobem dráždila prostatu

Stříbrný

Doctore, si myslím, že ve třinácti to je ještě brzo určit, někteří prý na to přišli až v hluboké dospělosti :-)

Stříbrný

Jak píše Awe, dráždění prostaty může být velmi dobrá věc k lepšímu orgasmu. Kamarád, 25 let má přítelkyni, vše, ale dle jeho slov "někdy si tam ten prst prostě strčím a je to skvostný pocit". Taky to někdy zkus ;) Jestli máš erekci až se s ní dolíbáš a jsi třeba doma, řekl bych, že to už tak normální není.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.