Kroupič

Organizace maturiťáku za třídu

ahoj, máte někdo zkušenosti s organizováním maturitního plesu ??? Co je třeba vše zařídit ??? A je to velká práce ?

Nejlepší odpověď
anonym

Je to velká zodpovědnost,vždyť organizujete akci,na kterou budete vy i vaši spolužáci vzpomínat celý život.Musíte zajistit sál,hudbu,před­tančení,stužko­vání,půlnoční překvapení,sezvat kantory,nechat udělat ty stužky,záleží také kde se to bude konat,občerstve­ní,mely by vyjít také půlnoční noviny ,sehnat si dobrého kamelota,jé,to je práce..krásné,ať se vám vyvede!

Další odpovědi
AndreiRanger

Ikdyz maturitťák probíhá různě v různých krajích (o novinách čtu prvně) je to všude stejná dřina.
Největší makačkou ze všeho je shánění sponzorů, dále budete potřebovat právní ochranu (pokud maturitní ples nezaštiťuje škola), protože bez ní vám naúčtují případné poníčení pronajatých prostor. Rozhodně bych neopomenul sehnat ochranku.Zajištění lístků a šerp je také nezbytné. Zbytek už je na vaší úvaze( kapela – pozor na OSU, moderátor,dopro­vodný program – různé vystoupení, Kytka a dárek pro třídní/ho, výzdoba sálu…)
Jen dodám, že není vůbec pozdě zajišťovat věci jako rezervaci sálu i rok předem, pokud chcete dobrý termín.

Hodně štěstí.

Kroupič

A vy jste ples organizovali ???