Babunka

Oreo sušenky v ČR

V říjnovém čísle časopisu Albert magazín jsem četla o světoznámých Oreo sušenkách, které by se měly objevit v České republice. Zajímá mě, jestli k vám již do obchodu drazily (pokud ano tak jak se obchod jmenuje) a poté město, ve kterém jsou sušenky k dostání a kde jste je tedy měli možnost zahlédnout. Ptám se, protože netrpělivě čekám a u nás zatím nejsou.

Odpovědi
terry

Vzhledem k tomu, že jsi to četla v říjnovém vydání a je teprve 5., tak asi ještě budeš muset chvíli počkat.
A teoreticky by měly být k dostání v Albertu, když to psali v časopisu Albert magazín.
Ale, upřímně, bez konkrétních sušenek se klidně pár týdnů obejdu.