Oralní sex pod 15 ? zákon

Miluji svojí drahou polovičku , měl jsem s ní oralní sex v době kdy jí bylo 14 a já jsem starší o 2 roky a její setra na mě chce za to podat trestní oznámení . Mám šanci se vyhnout vazbě či nikoliv , když to bylo z lásky a nikoliv z donucení ? Děkuji
Doplňuji:
Jen podotýkám nejsem žádný pedofil , ale srdci neporučíš

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Otázka je jaká je doba na promlčení u tohoto trestného činu. Jinak když jde o sex s osobou pod 15 let, tak se automaticky jedná o pohlavní zneužívání nebo něco podobného. Jinak váhu by to mělo, kdyby trestné oznámení podala přímo přítelkyně nebo rodiče. Pokud jí je již nad 15, tak může všechno popřít a nic se dít nebude

Další odpovědi:

staci povedat ze nic take sa nestalo. ak to potvrdite obaja, ona bez preukazatelnych a pravych dokazov na sude neuspeje. v case spachania si bol taktiez mladistvy, vazba ti nehrozi.

ps: ak mala 14 a ty 16 nejde o pedofiliu, ved ste rovesnici preboha
ps2: jej sestra je pekna ****

Stříbrný

Těžko předjímat výrok soudu.
Pokud sestra trestní oznámení podá,
počítej s problémy.
Doplňuji:
Viz:
zákon č. 40/2009 Sb. - trestní zákoník, § 187
(http://business.center.cz/…

Stříbrný

Jo hochu, trestné to je, protože za pohlavní zneužívání lze cokoliv, co k sexu jen zlehka směřuje. Když to řeknu natvrdo, stačilo by, aby se před Tebou Tvá 14ti letá polovička svlékla a Ty bysis to řekněme "po svém užíval", aniž byses jí dotknul. Navíc jsi věděl, že jí 15 není. No, a pak už platí to, co napsali ti předemnou. Záleží, kdo by trestní oznámení podal, nakolik by to partnerka popřela a na postoji soudu. Nevýhodou je, že soudy v těchto případech moc nepřimhuřují oči, kdyžto dotzčná sice potvrdí, ale řekne, že to bylo dobrovolné.

Mno ale tobě ještě není 18 ;-) myslím že můžeš být v klidu ;-)ale nic víc bych nedoporučoval ;-)
Jak se říká kdo si počká ten se dočká :-D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.