orální sex – anální sex

dobrý den je mě 14 let a chtěla bych se zeptat jaký je rozdíl mezi orálním a análním sexem

Nejlepší odpověď
annas

Orální sex je sexuální aktivita, při které se používají ústa, jazyk apod. ke stimulování pohlavních orgánů.

Anální sex je sexuální aktivita, při které dochází buď k anální souloži, či k nejrůznějším formám dráždění řitního otvoru (prsty, jazykem, erotickými pomůckami, atp.).
Doplňuji:
http://www.ze­nax.cz/oralni_sex_cun­nilinctus_fela­ce_145.htm

Další odpovědi
Michal

Orální sex je ukájení partnera ůsty.Anální sex je soulož prováděná do zadečku partnerky(par­tnera).

led

Ananas ti to odpovedala presne. Ale so sexom by si mohla počkať ešte 2 roky, až budeš fyzicky aj duševne dospelejšia. Nezabudni, zatiaľ si chránená zákonom o ochrane nezletilých /to nie je presný názov/

Sonka Pop

Anální sex je krásný! Jen na to musí být rozpoložení a taky senzační lubrikant. Jinak když se dostanete dál, tak doporučuju i anální hračičky https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/analni-hracky. Zase se ten sex posune o něco dál.

Pajka.111

Jistě, bez lubrikantu by to nešlo :) A teda doporučuju i nějaké přípravky na erekce, ať to stojí za to… Bude se to líbit oběma :)

XenieRo

Podle mě je to skvělá věc, která pomůže zlepšit kvalitu sexu. Jako kolikrát se chlapi prostě trápí… Mají chuť, ale nejde to. A tyhle přípravky jsou na tuto situaci perfektní.

SuzanKa

Je to tak… Ta dnešní doba je hrozná. Hektická, stresy, vysoké nároky. Chlap dojde z práce vždycky ubitej a na sex už nemá skoro ani pomyšlení.