venkovan

Orální laškování před či po snídani se mi ztratilo dřív než jsem ho doplnil. Já tedy raději po,

je mi nelogické si zuby čistit před snídaní, protože potom mám zuby nevyčištěné a zbytky snídaně působí na sklovinu.
Mimochodem, je vidět jak někteří myslí, sotva vidí nějaké slovo.
Doplňuji:
Quentos: pachuť po probuzení se upravuje štamprdlí něčeho co hned dezinfikuje a také povzbudí a léčí. Jen ti co usedají za volat si ústa vypláchnou vodou.

Nejlepší odpověď
anonym

Venkovane, nejspíš se našel odpůrce orálního sexu a neustál to. Otázka byla zařazena správně. Tak nevím, kdo si myslel, že orálek nepatří do otázek a odpovědí.
Ještě že tohle se nedá udělat doma. Začínám se děsit toho, že mne třeba někdo úplně vymaže.

Další odpovědi
briketka10

čístím si zuby samo až po a pak ještě poo a po večeři 🙂

quentos

taky mě to zmizení otázky mrzelo, je vidět, jak jsou někteří prudérní, přitom jste se ptal na úplně normální věci.
Záleží na tom, zda provádíte orální sex Vy ženě nebo žena Vám. Pokud žena Vám, pak raději na lačno (hrozí, že neodhadnete hloubku úst), pokud Vy ženě, pak raději po snídani – poševní sekret poslouží jako zdravý dezert.
No vidíte, já si pod orálním laškováním taky nepředstavoval čištění zubů. Ale co se toho týče, pro mě je spíš lepší před snídaní – odstranit pachuť v ústech po probuzení.

Drap

Někdo to zase přehnal s aktivitou. Mazal dřív než dočetl.