terinka123

optimista nebo pesimista??

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

optimista

Jsem optimisticky realista. Jsem stastna a stastni lide se jen tak nevzdavaji. Hledi do budoucna s nadsenim a beze strachu.
Jsem stastna tim , ze ziju … -iv-

Další odpovědi
anonym

optimista

Jsem optimista,proto že říkám: „ještě mám půl flašky rumu“,načež pesimista odpoví: „už mám jen půl flašky rumu“.

baghira

optimista

Chybí mi třetí možnost – realista :)

lexx

pesimista

pesimista je (bývalý) optimista s životními zkušenostmi

Pájo

optimista

terry

optimista

samicek333

optimista

Natee

pesimista

Když si též řeknu Barkabanův příklad – já prostě říkám, že už mám jenom půlku flašky..

jendahun

pesimista

Čekám od života raději to nejhorší,tím jsem připraven na průsery života a lépe se s tím pak vyrovnávám.Když všechno dopadne dobře jsem za 1)příjemně a mile překvapen,2)je to podezřelé.

Vlk-Gabriela

pesimista

Pesimista vidí svět kolem sebe veseleji.

WeeBear

optimista