mamen

Optimální nastavení foťáku Sony Cyber Shot DSC-W55 pro focení v místnosti

Mám foťák Sony Cyber Shot DSC-W55. Fotky z venku jsou hezké, čisté, ale z místnosti jsou postavy na snímku rozmazané a za pohybem je šmouha a to i při použití AUTO. Najde se někdo se stejným typem foťáku, který by mi pomohl s optimálním nastavením a případně vysvětlil některé pojmy jako například Režim AF: Jeden/ Monitor, Digitál.transf:Smar­t/Přesný/Vyp.,… Návod je obsáhlý, bohužel nevysvětluje, co ze kterého nastavení vyplývá.

Odpovědi
mojitek

fotaky vseobecne potrebuji svetlo.V mistnosti je lepsi fotit samospousti,pak jsou ty fotky proste lepsi a ostrejsi