Optimalizace stránky pro mobilní telefony?

Vyplatí se stránky optimalizovat pro mobilní telefony? Jak veliké má být písmo na takové stránce já jsem zvolil velikost 20?
Ukázka mojí dnešní optimalizace
http://zpoved­nice.blogspot­.cz/

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
beer

Jiná možnost

Pokud používáš placené připojení k internetu od operátora, tak optimalizovat (nestahuje se tak velké množství dat).
Při bezplatném připojení k netu (např. pomocí Wi-fi) není optimalizace zapotřebí.
To je jen zhruba, jsou i jiné varianty.

Další odpovědi
arygnoc

Ne

je iba otázkou času, kedy to budú robiť stránky „samé“.
je iba otázkou času, kedy „mobilné pripojenie“ sa stane prežitkom a wi-fi bude fakt všade.
je iba otázkou času, kedy mobilné telefóny prestanú existovať a človeku bude implantované multimediálne zariadenie priamo do organizmu.

a ten čas sa blíži.

Oh, staré dobré tam-tamy (technológia vydržala tisícročia).