vlk samotař

Opravuje se někde wifi? A vyplatí se to?

Doplňuji:
HUAWEI HG520i měl jsem to vypnuty,ale při bouřce se ozvala rana a nejde. Normálně ale svítí,mám intenet kabelem ze sloupu a šlo to přez něj.

Nejlepší odpověď
Hlada

Bohužel nevyplatí se to opravovat. Nový stojí 500, starší se dá koupit za 200 – 300.

Další odpovědi
Michal Kole

autorizované servisy výrobce.

Záleží na ceně výrobku. WiF adapter na PC ve formě flasky za 300 aasi opravovat cenu nemá, protože 300 na hodinu si účtuje ten servis, a navíc to skoro ani opravirt nejde, protože je vše v jednom čipu- jinak by se to do té flashky ani nevešlo.

arygnoc

Asi nie, je to tak lacné, že sa to neoplatí.
Keď ho máte pozlátený, osadený diamantami alebo inak vytunený, nechajte si iba „prehodiť črevá“ do starého obalu a hotovo.