Arratron

Oprávnění z AM na A1. Opakuje se písemná zkouška a znamená její neuspěšné složení i ztrátu skupiny B ?

Zdravim, chci se zeptat jestli pří rozšiřování sk. z AM na A1 (mám ho spolu s B) musím dělat i písemné zkoušky.A jestli když je neudělám tak přijdu i o sk. B … Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi
anonym

Ano a ano…
Pokud test z ´pravidel´ neuděláš, přijdeš o řidičák.

lukas.zmizik

Písemne testy se dělají u všech skupin ŘO. Na úspěšné složení zkoušky máš měsíců od ukončení kurzu, teprve po této lhůtě teoreticky hrozí ztráta i stávajícího ŘP.