lola

Poradíte rychlou a levnou opravnu rybářských navijáků?

hledám rychlou a levnou opravnu rybářských navijáků.Třeba i nějakého šikovného kutila v Praze. Nevíte o něčem? Vím,že je nějaká stránka která najde kutily v mém okolí,ale nevím,jak se jmenuje!

Odpovědi
Hlada

Zřejmě máte na mysli opravarna.cz. Nedávno to rozjeli, měli i reportáž v televizi. Zkuste to, jestli někoho najdete, ale levné to nejspíš nebude, protože jen za zprostředkování zakázky chtějí 15% a vzhledem k možné kontrole toku peněz se toho nemůže zúčastnit kutil, který nemá živnostenský list.