JanyOK

Opravdu všechno jde, když se chce?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Ne

Malé děti se musejí nosit.

Další odpovědi
dědapetr

Ano

Ale ne úplně vše.Jsou věci které neovlivníme.

Valky

Ne

Někdy chtít nestačí.. :(

led

Ano

Mám nato definíciu:
Nehovor nedá sa,
Dá sa, ale iným spôsobom…

fablen

Ne

všechno ne, ale je dobré se o to alespoň pokusit

barnajka

Ne

Ne, všechno nejde. Ale vůle a odhodlání je 90% úspěchu. Jak říkají ostatní – jsou věci, který neovlivníte..a můžete se na hlavu stavět jak chcete. Tyhle věci prostě musíte přijmout jako fakt, proti zdi jde jen hlupák :)

jendahun

Ne

Jenom chtít asi nestačí.Na to je život příliš krátký.Chce to mít trochu štěstí a příležitost.

quentos

Ne

milovat můžete chtít, až se hory zelenaj, ale když je to z druhý strany bez odezvy, je z toho prd. A takovejch výjimek by se našlo…

gnosis

Ano

podle me ano. problem je, ze me se vetsinou nechce.

Itter

Ano

filva

Ano

lukas.lukas

Ano

Tak to je snad jasné !!