jelen2004

Opravdu vás talking angela sleduje?¿

Taková ta kočka od talking friends.
Doplňuji:
Díky moc všem co odpověděli mažu -___-

Nejlepší odpověď
marci1

Tuto hru nestahujte ! Podrobně : https://www.fa­cebook.com/Pu­bertaciSem/pho­tos/a.16465984321­47968.4510435­.1646584332149378/181155­2842319192/?ty­pe=1
Doplňuji:
http://cs.urban­dictionary.com/de­fine.php?term=tal­king%20angela

Další odpovědi
anonym

Neznám tu aplikaci (a nehodlám zkoušet – považuju to za snad ještě větší pitomost, než tamagochi, blahé paměti), ale

  • neobjevil jsem jediné varování před ní, pocházející z důvěryhodné­ho zdroje
  • všechna varování, která jsem našel, jsou psána s logikou tak desetiletého dítěte

___
Takže – osobně, si nemyslím, že jde o něco škodlivého – ale jen proto to zkoušet nehodlám.
Jinak – klidně si s kočkou ´povídej´ – pokud vypneš veškeré přenosy, nebude mít jak informace předat.
___
Na druhou stranu – zahoď mobil, nelez na sociální sítě, nekomunikuj mailem, nepoužívej komunikátory (chaty…) – raději ani nezapínej počítač, nevycházej z bytu – a i tak tě bude určitě někdo sledovat…
😁

marci1

Také by to varování mohla být reklama.

marci1

Ad : jelen2004, zítra Ti určitě „počítačoví odborníci“ odpoví. 🙂