Avatar uživatele
Damiana

Opravdu „tohle“ je dokonalý muž?

Teď jsem se opravdu pobavila. Je to sice z Británie, ale nároky žen na muže máme snad v civilizovaném světě podobné… Ale jestli tohle je představa o dokonalém muži, zajímal by mne ten focus, který se na výběru podílel. Co vy na to? 🙂
http://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/264330-dokonaly-muz-je-masozravec-jezdi-v-audi-a-miluje-pivo.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? Andělé, hanny 2, Drap, anonym, redy, briketka10, anonym před 4392 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Pro podobné průzkumy mám vždy jedno hodnocení. Blbý průzkum pro blbé lidi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

:DD
mohl by i trochu nevonět a kouřit néé, a jakýpak jíst jen zeleninu jako králík ??
milovat nakupování, kterej blbec to napsal ??

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

Pan " Dokonalý" je snad robot?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

K vítěznému příspěvku v diskuzi není fakt co dodat (a od ženský!):
Eva Procházková , Brno
Středa, 11.dubna 2012, 08:53:47 | Souhlasím | Nesouhlasím | Nahlásit | +278
„Popis dokonalého muže mě opravdu rozesmál. Tak naivní jsem nebyla ani ve 12 letech 😁 “

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Z průzkumu je vidět, že v Británii mají ženy na spoustu mužských vlastností svůj osobitý pohled. Celkově lze shrnout, že asi náš český pohled na pana dokonalého by byl maloučko odlišný. Většinu vlastností bych ale klidně brala. Netrvala bych na výšce, Audi a atletické postavě. Líbí se mi, že pan dokonalý je všežravec a nekuřák. S alkoholem by to nemusel přehánět s žádným (ale je to moje „blbá“ zkušenost).
Netrvala bych na oholené tváři, ačkoliv jsem ji vždy upřednostňovala.
Teď je ještě otázka, jak si takový pan dokonalý představuje paní dokonalou. A na to fakt zvědavá nejsem.☺
Dokonalý je přece ten, kdo ve mně vidí dokonalou, kdo mne miluje a koho miluji já. Ne?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek