dgfdgf

Opravdu škodí mít hadry na ramínku? Tady jsem se to dočetl:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-povesit-triko-aby-se-casem-nevytahalo-okolo-krku

Nejlepší odpověď
iceT

Tak ono dost záleží, o jaké oblečení se jedná, třeba svetry,trička se hodí mít složené naplacato, včera jsem někde četla, jaké materiály se jak skládají.

Další odpovědi
anonym

V tý otázce jde o to, že má triko vytahaný kolem krku a to proto, že si ho špatně sundává, ne, že ho má špatně pověšený.Hadry mít pověšený na ramínku můžeš, jde o to na jakém a jak. Když máš velký triko, nedávej ho na malý ramínko, pak to nedrží tam, kde má a vytvoří se od ramínka takový vytahaný boule.

jepik

Já nevím jak ty, ale já mám doma oblečení( spodní prádlo kalhoty, košile ,svetry ,tílka bundy a pod.) A mám to uloženo rozdílně.